Ubytování a služby

Našim hostům se snažíme splnit každé přání

Ubytování

Naší snahou nebylo vytvořit pro hosty strohé přemodernizované prostředí, ale útulně zařízené a čisté pokoje, kde se mohou cítit příjemně a snad i jako doma, což je pro nás v takovém případě vždy velkou pochvalou.

Nabízíme ubytování ve dvou kompletně vybavených apartmánech. Větší apartmán (90 m2) je až pro 8 osob s možností přistýlek pro děti. Malý apartmán (30 m2) je pro 3 osoby. Oba apartmány mají kompletně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem nebo varným centrem s troubou, jídelnu, WC a koupelnu se sprchou. Větší apartmán má dvě ložnice a velkou společenskou místnost, malý apartmán obývací ložnici. Hostům jsou k dispozici toaletní potřeby (toal.papír, tekuté mýdlo a sprchový gel), osušky a ručníky, v lednici láhve s vodou. V případě, že hosté využijí v zimním období wellness nebo v létě venkovní bazén, jsou k dispozici na zapůjčení župany.

Hosté mohou trávit volný čas na zahradní terase s grilem, s dětmi na dětském hřišti se skluzavkou a pískovištěm nebo u bazénu. V suterénu domu je nově otevřená společenská místnost.

Pestré a bohaté snídaně

Hosté si mohou objednat snídani (viz ceník). Snídaně obsahuje sýry, další různé mléčné výrobky, ovoce, zeleninu, uzeninu, vejce, různé druhy pečiva, kávu, džus, čaj...

Wellness

Po náročném dni s dětmi nebo po výletu, ale také po vyčerpávajícím pracovním dni, je v zimních měsících k dispozici infrasauna, sprcha a relax na pohodlných křeslech. V letním období je zařízení mimo provoz.

Wi-Fi

V obou apartmánech mohou hosté využít bezplatné připojení Wi-Fi.